Gizlilik & Güvenlik

adamedikalmarket.com'da alışveriş yapmak güvenlimidir ?
\r\nadamedikalmarket.com'da yaptığınız alışverişler kesinlikle güvenlidir.Alışveriş esnasında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmez ve görüntülenemez.Kredi kartı bilgiler doğrudan ilgili bankanın sistemine şifrelenmiş bir şekilde gönderilir ve ilgili tutar kart limitinden düşer.Kredi kartı bilgileri dışında kalan sevkiyat ve üyelik bilgiler ise sadece yetkili personel tarafından faturalandırma işleminde kullanılır.
\r\n
\r\nadamedikalmarket.com'da alışveriş yaparken verdiğim bilgilerin gizli tutulduğundan nasıl emin olabilirim ?
\r\nSitemizde alışveriş yaparken kullandığınız sevkiyat bilgileri - üyelik bilgileri son derece teknolojik , şifrelenmiş ve güvenli fiziksel ortamlarda saklanır.Bu bilgilere sadece yetkili personel ulaşabilir.adamedikalmarket.com olarak sitemize üye olan ve sitemizden alışveriş yapan üyelerimizin bilgilerini hiç bir kurum , kuruluş veya tüzel kişilikle paylaşmayacağımızı taahhüt ve beyan ederiz.
\r\n
\r\nSSL Sertifakası nedir ve ne işe yarar ?
\r\nSSL sertifikası ödeme sayfalarında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgilerinizin ilgili bankanın sistemine şifrelenmiş ve ulaşılamaz  bir şekilde gitmesini sağlayan bir nevi garantör'dür. Bu yapı sayesinde kredi kartı bilgileriniz ele geçirilemez geçirilmiş olsa dahi şifrelendiği için karşı taraf kredi kartı bilgileriniz yerine anlamsız karakterlerden oluşan bir küme yazıyı ele geçirmiş olur. Ödeme sayfalarında tarayıcınızın sağ alt köşesinde göreceğiniz kilit işareti size mevcut sayfanın SSL Sertifikası ile korunmakta olduğunu anlatır.adamedikalmarket.com Rapid128 Bit SSL Sertifaka Teknolojisini Kullanmaktadır.
\r\n
\r\nAlışverişlerimde CVC2 numarasını kullanmak zorundamıyım ?
\r\nCVC2 numarası kredi kartınızın arkasında bulunan rakamın son üç hanesidir. Kartın manyetik şeridine yazılmayan bu numara sayesinde kredi kart numaranız ve son kullanma tarihiniz ele geçirilse bile CVC2 numarası gizli kalacağından kartınız isteğiniz dışında kullanılamaz.

\r\n